O webu

FitWolf.cz

Něco málo Vám prozradím o FitWolf.cz. V následujících větách se Vám pokusím přiblížit, proč tento web FitWolf vznikl a jaké je jeho poselství. Vlastní zkušenost se bude odrážet na každém jeho kroku. Chci s Vámi mluvit a případně i spolupracovat – jedině tak se můžeme všichni rozvíjet a zlepšovat.

O FitWolf | Proč FitWolf?

Byl bych moc rád, kdyby tento web FitWolf někomu pomohl, byl inspirací nebo posloužil někomu jako tip, jak být lepší, jak se sebou něco dělat a to zvláště pokud potřebuje změnu. Možná chcete zkusit něco nového a hledáte informace. To je také jedním z pilířů tohoto webu a to nezahlcovat Vás a tento web nesmysly, jakýmkoliv kopírováním (čímž a to ruku na srdce, trpí dnes již většina webových stránek) a zbytečnými informacemi, ale „vyzobávat“ fakta, ověřené informace, věci a myšlenky, které fungují a mají hlavu a patu.

Důvěřuj, ale nebuď naivní

Články na tomto webu, které jsem již napsal nebo budu psát, vznikají na základě mé osobní zkušenosti. Jsem typ člověka, který nevěří všemu, co se na internetu dočte a rád ověřuje a zkouší nové věci (ostatně díky své zvídavosti jsem schopný psát pro Vás tento web). „Důvěřuj, ale nebuď naivní„. Tím se řídím a na tom se nic nemění. Příspěvky, které zde budu vkládat, budou vždy protkané mou pozitivní zkušeností a dobrých výsledků, a to v mnoha různých kategoriích (cvičení, strava,..). Moc bych si přál, aby každý, kdo zabrouzdá na tyto stránky, zde našel informaci jakou hledá a díky které se „posune zase o kousek dál“.

Na základě osobní zkušenosti

Velmi rád bych ještě rozvedl, co myslím tím „na základě mé osobní zkušenosti„. Jendou z hlavním myšlenek je pomoci a sdílet své osobní zkušenosti spolu s Vámi. Tyto poznatky pak pro Vás sepisuji na tomto webu. Jsem si vědom, že v tomto virtuálním světě (ve světe internetu) je plno podobných webových stránek, magazínů, blogů, youtube kanálů,.. Tento web je založen na osobních zkušenostech a proto doufám a věřím, že osobním přístupem se bude odlišovat od webů podobného tématického rázu.

Nekopíruji, nepřekládám a nejsem na prodej

Nehodlám psát o senzacích jako Horst Fuchs (německý teleshoppingová prodavač, jistě jej znáte z televize). Nehodlám ani přepisovat hlavičku cizím článkům a pak je vydávat za své. Budu psát o tom, co si zaslouží Vaši i mou pozornost. Budu psát o tom, co mi připadá zajímavé, aktuální, důležité, informativní, zdravé, závažné nebo naopak zábavné. Budu psát stylem „jak mi huba narostla“ a pokusím se vyvarovat gramatických chyb. Za chybky se omlouvám, nedělám to schválně. Budu psát o tom, na co jsem sám přišel ve chvíli, kdy jsem dané téma řešil nebo o něm zjišťoval bližší informace z ověřených zdrojů. Nebudu psát o ničem, na co si nemůžu udělat svůj názor, který by postrádal veškerou racionalitu. Vyvaruji se marketingovým komentářům za pouhým účelem přínosu potřebných příjmů na provoz tohoto webu. Tento web je především mým koníčkem.

Spolupráce

Rád uzavřu spolupráci s někým, kdo má stejné hodnoty. Rád udělám reklamu kvalitnímu produktu či službě. Musí to být ale v souladu s mým přesvědčením, že se jedná o dobrý produkt, či službu s relevantní tématikou tohoto webu. Pokud se zde na webu objeví nějaký reklamní banner, odkaz, jiný druh reklamy nebo doporučení na produkt či službu, bude to na základě mé osobní pozitivní zkušenosti nebo mého blízkého okolí. Musím být přesvědčený, že si to reklamu zaslouží, a že by o tom měli čtenáři tohoto webu vědět. Že to mně osobně pomohlo nebo že to může pomoci také mým čtenářům. Rád poté podpořím cokoliv, co má svoji hodnotu, za čím si budu moci stát a z čeho budu mít klidné spaní.

Affiliate prohlášení (25.11.2017)

Na tomto webu se v některých článcích objevují affiliate odkazy, díky kterým získávám malé provize z doporučení. Toto nemá nikdy žádný vliv na Vaši cenu – ta je vždy stejná pro každého. Princip je obdobný, jako když v reálném světě svému kamarádovi/kamarádce zmíníte (doporučíte) produkt, se kterým jste měli pozitivní či negativní zkušenost. On/ona zaplatí v obchodě pořád stejně. Při zakládání těchto stránek jsem neměl v úmyslu jakékoliv monetizace. Tyto stránky se pomalu rozšiřují a náklady na jejich správu a údržbu se zvyšují. Affiliate odkazy jsou pro mě způsob, jak můžu tyto náklady na provoz tohoto webu díky tomu kompenzovat. Spolupráci uzavírám pouze na základě své dobré zkušenosti s produktem, s jeho prodejcem, výrobcem, eshopem, s jejich cenami, dopravou a celkově dobrými službami. V případě dobrého produktu, se kterým mám dobrou zkušenost, nevidím důvod, proč se i zde na webu o něm s Vámi nepodělit. Vždy však bude mým hlavním cílem pomáhat čtenářům a motivovat. K tomu, aby se tak dělo cítím potřebu být k Vám čtenářům upřímný. Toto je moje affiliate prohlášení. Děkuji moc za pochopení.

Diskuze a vzájemná interakce je více než vítána

Byl bych moc rád, kdybychom tento prostor využívali ke vzájemnému sdílení svých zkušeností, vzájemně se motivovali a pomáhali si stát se lepšími, rychlejšími a silnějšími. Pokud to bude v mých silách pokusím se Vám pomoci. Pokud ne, může se stát, že nějaký jiný čtenář bude vědět a poradí Vám. Zde tedy rozhodně platí, že „holá huba, holé neštěstí„. Pokud můžu pomoci, piště. Pokud je to k danému článku, napište komentář pod daný článek.

Motto webu FitWolf (zkrácená verze – O FitWolf):

„Chci motivovat ostatní, aby byly lepší.“

Upozornění pro návštěvníky/čtenáře

Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze mé subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem vlastním rozhodnutí a na základě Vašeho kritického myšlení, zda si z toho něco vezmete či nikoliv. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikuji různé články, nepřebírám v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Ikdyž se o zdravý životní styl zajímám více než 10 let a absolvoval jsem i několik kurzů, mé řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení!

 

Jason.