Freeletics Bodyweight 4.19

Freeletics Bodyweight 4_19

Ani tato aktualizace aplikace Freeletics Bodyweight verze 4.19 se nám nevyhnula. Jaké změny s sebou tato aktualizace přináší?

NOVÉ: Je představena nová struktura cvičebního dne a cvičebního týdne. Nyní jsou denní cíle sesumírovány do jednoduché formy. Jedním pohledem je tak patrné zaměření daného cvičebního dne.

Pozn.: První screenshot je, jak cvičební den vypadal doposud. Zbylé tři screenshoty jsou po aktualizaci.

NOVÉ: Aktualizován byl také Training spot, tedy místo, kde se sdružují freeleťáci nebo kde zrovna cvičíte. Novinka s sebou přináší především možnost vidět, kdo trénoval na daném místě za poslední 1 měsíc.

Na první novinku si však osobně budu muset zvyknout, protože to původní rozdělení mi bylo bližší. Určitě je to však věc názoru a do budoucna je zde místo pro větší paletu cviků, nově tedy drilů. Uvidíme časem.

O druhé novince se hodně psalo v komentářích Freeletics zhruba před 5-ti dny a sám jsem na ni byl zvědavý. Musím konstatovat, že tato novinka se mi docela líbí a nečekal jsem, že vše přijde tak brzy.

Jak se vám nová aktualizace aplikace Freeletics Bodyweight líbí? Co říkáte na novinky, které tato aktualizace s sebou přináší? 🙂

 

- Pomohl vám článek? -

About Jason

Cvičí a baví ho Freeletics. Má to výsledky. Na své stránky FitWolf.cz sdílí své zkušenosti se cvičením Freeletics. Radí, pomáhá a motivuje ostatní.

View all posts by Jason →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *