Freeletics Bodyweight 4.15

Freeletics Bodyweight 4.15

Po delší době je dostupná další aktualizace aplikace Freeletics Bodyweight s označením 4.15, která je dostupná ke stažení a instalaci.

 

Freeletics Bodyweight 4.15 s sebou přináší následující tři vylepšení.

NOVÉ: Vylepšený Warmup („rozcvička„) a Cooldown („protažení po odcvičení„)

NOVÉ: Terms and conditions a rewards.  Nově zpracované instruktážní materiály pro Warmup a Cooldown jsou nyní zcela součástí tréninku. Nově jsou také bodově ohodnoceny.

  • Dříve byl Dynamic warmup a Active stretching s instruktážním videem a bližším popiskem pod videem. Nebyly zcela součástí tréninku, byly spíše dobrovolně doplňkové.

  • Nově je Dynamic Warmup a Active Cooldown součástí cvičebního dne (tj. každého vašeho tréninku) a jsou provedeny ve stejném duchu, jako jsou samotné workouty, a to nejen, co se týče ovládání. Za odcvičení (stejně jako za workouty) poté dostáváte nově body.

NOVÉ: Training spots. Posledním vylepšením je při prohlížení Training spots, vidíte nově i svou vlastní lokaci.

 

Musím konstatovat, že na tuhle aktualizaci jsem se těšil. Především vylepšení a začlenění Warmup a Cooldown do tréninku velmi vítám.

 

- Pomohl vám článek? -

About Jason

Cvičí a baví ho Freeletics. Má to výsledky. Na své stránky FitWolf.cz sdílí své zkušenosti se cvičením Freeletics. Radí, pomáhá a motivuje ostatní.

View all posts by Jason →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *